В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 306
магазины в каталоге: 3909
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Экспериментаниум


Экспериментаниум

Экспериментаниум

Экспериментаниум


МУЗЕЙ


«Експериментаніум» − наука може бути цікавою!
Тисяча чотириста квадратних метрів захопливого дозвілля, два поверхи з наочними прикладами, близько двісті п'ятдесят інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на відвідувачів у самісінькому серці історичного Києва, на Подолі, за адресою вул. Верхній Вал, 2-а.

«Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, збудувати міст без цвяхів та мотузок, посидіти за кермом справжньої пожежної машини, "розібрати" макет людини "на запчастини"? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.
Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.
Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена анатомія. Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки. Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати, тому сміливо мандрувати світом науки можна абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи — студенти та випускники технічних в узів.
Незабутньо проводять дозвілля тут не лише діти, а й дорослі: можливість вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не залишає байдужим.
Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є крамничка, де можна придбати набір юного хіміка, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих.
Музей пропонує екскурсійні програми, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. Крім цього, в «Експериментаніумі» постійно проводяться різноманітні цікаві майстер-класи, лекції, пізнавально-розважальні шоу, діють наукові гуртки для школярів.
«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів. 
Категории: Туризм, досуг и развлечения, Развлечения
Бренды:
Официальный сайт Экспериментаниум:
Город:Киев
Адреса:
вул. Верхній Вал 2А
(044) 425-65-81, (096) 477-97-91, (099) 256-71-27
Станция метро: Контрактовая площадь
Понеділок - вихідний, музей закритий для відвідувачів. Вівторок-п'ятниця: с 9:30 до 19:00
Все адреса Экспериментаниум на карте Киева


Акции магазина:
Архив акций

Отзывы о Экспериментаниум


Отзывы


Осталось 350 символов

Рейтинг: 0.0/5 (0 Голосов)
Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

ROZETKA

Акция! Скидки до 40% на кухонные принадлежности Tramontina!

ROZETKA

Акция! Скидки до 30% на средства по уходу...

ROZETKA

Акция! Суперцены на акционные вытяжки Pyramida!

ROZETKA

Акция! Скидки до 30% на средства по уходу...

ROZETKA

Акция! Скидки до 60% на элитную косметику и...

ROZETKA

Акция! Скидки до 60% на одежду, обувь и...

ROZETKA

Акция! Скидки до 35% на ваш любимый кофе...

ROZETKA

Акция! При покупке акционных мышек 2E – мышка...

ROZETKA

Акция! При покупке акционных спортивных сумок и техники...

ROZETKA

Только в ROZETKA! Скидки на витамины и минералы...
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy