В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 23
магазины в каталоге: 3909
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Секунда акция: Шановні учасники програми винагород MasterCard® Rewards
Заголовок:Секунда
Список магазинов:Секунда
Бренды:
Начало акции:
Конец акции:
Описание акции:
Шановні учасники програми винагород MasterCard® Rewards! 

Скористайтесь можливістю накопичити ще більше балів на Ваш бонусний рахунок! 

Розраховуйтесь карткою, що бере участь у програмі винагород MasterCard® Rewards, в мережі магазинів «Секунда» та отримуйте в 2 рази більше балів* на Ваш бонусний рахунок! Обмінюйте бали на цінні подарунки з каталогу MasterCard® Rewards. 

*Для учасників програми MasterCard®Rewards Приватбанку нараховується 1 бал за кожні 10 грн. Деталі за телефоном: 0 800 30 11 20 Офіційні правила та умови акції для учасників Бонусної програми MasterCard® Rewards «Заробляйте в 2 рази більше балів з «Секунда» та MasterCard®!» (надалі – «Правила» та «Акція» відповідно): 

1. Визначення, наведені в Правилах Акції: 
1.1. «Бали» - бали, які Ви заробляєте та обмінюєте на Винагороди в межах Бонусної Програми. 
1.2. «Акція» – ця Акція, яка проходить в рамках Бонусної програми Організатора, визначення якого наведено нижче в даних Правилах. 
1.3. «Учасник Бонусної програми» (в усіх відмінках) – держатель Картки MasterCard®, зареєстрований для участі в Бонусній Програмі Організатора на підставі своєї згоди. 
1.4. «Учасник Акції» (в усіх відмінках) – держатель Картки MasterCard, автоматично зареєстрований для участі в Бонусній програмі Організатора після отримання платіжної картки міжнародної платіжної системи MasterCard в приміщенні фінансової установи, яка її видала. 
1.5. «Картка MasterCard» – це банківська картка, випущена під однією з торговельних марок MasterCard, з логотипом та голограмою MasterCard International або будь-якої компанії цієї групи, з функціями, пов’язаними з цією торговельною маркою. 
1.6. «Власник картки MasterCard» - це фізична або юридична особа, що володіє або уповноважена використовувати Картку MasterCard та якій видано Картку MasterCard та/або PIN для ініціювання операцій. 
1.7. «Залікові покупки» означають, по відношенню до Програми і у контексті даних Правил, Операцію з Карткою під час розрахунку за продані Партнером/придбані Зареєстрованим Власником картки товари та/або сервіси Партнера у точці продажу Партнера, за якою нараховуються Бонусні бали відповідно до Кампанії фінансування бонусних балів. 
1.8. «Емітент» - це фінансова установа, яка видала Картку MasterCard, що використовується Зареєстрованим Власником картки для здійснення Покупки, що відповідає встановленим критеріям. 
1.9. «Правила» – ці правила Акції, разом з будь-якими можливими змінами та доповненнями, затвердженими Організатором та опублікованими у встановленому цими Правилами порядку. 
1.10. «Сайт Акції» – Інтернет-сайт Акції за адресою: http://rewards.mastercard.ua/ 
1.11. «Каталог винагород» - каталог, що містить перелік Винагород, доступних за Програмою, доступ до яких відбувається через сайт Програми за адресою:http://rewards.mastercard.ua/
1.12. «Реєстраційна анкета» – реєстраційна анкета на участь у Програмі. 

2. Організатор та Виконавець Акції, територія та строки (тривалість) її проведення 
2.1. Організатором Акції є Представництво “МастерКард Юроп СА” в Україні (надалі – Організатор), яке знаходиться за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А. 
2.2. Виконавцем акції є ТОВ “Проспектс Україна” “Prospects Ukraine” (надалі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, пров. Бехтеревський 4-В, телефон: 044 495-28-03. 
2.3. Партнером Акції є СП ТОВ «МІКРОПРИБОР» (надалі – «Партнер»). 
2.4. Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та зони проведення АТО, починаючи з 1 червня 2016 р. по 31 серпня 2016 р. включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»). 

3. Участь в Акції 
3.1. Участь в Акції означає повну згоду Учасника Акції з усіма умовами цієї Акції. 
3.2. Учасник Бонусної програми має можливість заробити в 2 (два) рази більше балів з MasterCard, здійснюючи покупки в мережі магазинів «Секунда» та в інтернет-магазині http://secunda.com.ua/ . 

*Для учасників програми World MasterCard® ПриватБанку Бали нараховуються з розрахунку 1 бал за кожні 10 грн суми покупки. 

3.3. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил на сайті http://rewards.mastercard.ua/ та за телефоном Гарячої лінії: 0-800-30-11-20 - для Учасників Акції (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільних – згідно тарифів мобільного оператора). Лінії працюють в період проведення Акції кожен день (окрім державних свят) з 09.00 до 21.00. 
3.4. Організатор/Виконавець/Партнер не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Організатор/Виконавець/Партнер не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 
3.5. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник та Організатор Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції. 

4. Обмеження 
4.1. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини. 
4.2. Організатор/Виконавець Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Організатор/Виконавець Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 

5. Надання інформації 
5.1. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Бонусної Програми тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації Організатору/Виконавцю Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам). Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних». 
5.2. Організатор/Виконавець Акції гарантує, що під час збору, обробки і подальшого використання отриманої інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України. 

6. Інші положення 
6.1. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню. 
6.2. Участь в Акції, а також інші дії Учасника Бонусної Програми, пов'язані з участю в Акції, є підтвердженням того, що її Учасник безумовно та повністю погоджується з даними Правилами. 
6.3. Ці Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення на сайті http://rewards.mastercard.ua/. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов Акції.
Контакты:
Скидки в Секунда Скидка Секунда
Киев
Интернет-магазин: 537-48-62
Все адреса акции на карте Киева


Секунда

Знижки до 50% на популярні моделі годинників

Pokupon

Компания ”Shokopack” специализируется на розничной продаже шоколадных...

Pokupon

3Д-фотосветильник - это нехитрое устройство с фотографией...

Отзывы


Рейтинг: 1.0/5 (1 Голос)


Осталось 350 символов


Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

ROZETKA

Пора позаботиться о своих зубах и улыбке! Со...

ROZETKA

Акция! Скидки до 20% на LEGO®Advent Календари!

ROZETKA

Акция! Насчитываем до 600 бонусных ₴ за отзыв...

ROZETKA

Акция! Удобная и качественная посуда от WELL DONE...

ROZETKA

Акция! Получайте от 200 до 500 ₴ за...

ROZETKA

Акция! Яркий образ для малышей со скидками до...

ROZETKA

Дарим тест-драйв на купленный стайлер FlexStyle HD440EU от...

Skidka.ua

Кешбек на телевизоры до 700 грн

Skidka.ua

Кешбек на смартфоны до 600 грн

Skidka.ua

Кешбек на ноутбуки до 500 грн
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy