В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 15
магазины в каталоге: 3909
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Відкрився магазин дитячого одягу


Відкрився магазин дитячого одягу


На столичному бульв. Шевченка, 46 працює новий магазин дитячого одягу та аксесуарів ”Дочки і Синочки”. У першому залі продають товари для дівчаток віком від року до шести. У другому — колекції одягу для хлопців.

— Ще не минуло й місяця, як ми відкрилися, — каже продавщиця магазину Інна. — Поки що є вибір фабричного одягу з Туреччини та Китаю. За покупку на 200 гривень отримаєте знижкову картку на п’ять відсотків.

На дівчинку 4–5 років можна вибрати джинси від 50 грн, капрі за 30 грн та спідницю за 29. Хлопчачі джинси на 10–15 грн дорожчі. Банні халати з капюшонами у формі заячої голови можна знайти за 30 грн. Кольорові літні сукні з натуральних тканин коштують 40–60 грн, костюми — 60–75 грн. Маленькі сумочки в тон до сукні продають від 5 грн. Купальні костюми — приблизно за 20 грн.

До 15 травня в магазині триває акція: майки для дівчаток — за 3,99 грн, футболкиза 4,99 грн. Хлопчачі футболки зі знижками коштують 3,99 грн, труси2,99 грн.

Отзывы



Осталось 350 символов

Рейтинг: 2.0/5 (5 Голосов)



Купить онлайн
Каталог скидок
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?






Свежие скидки

Skidka.ua

Кешбек на телевизоры до 700 грн

Skidka.ua

Кешбек на смартфоны до 600 грн

Skidka.ua

Кешбек на ноутбуки до 500 грн

Skidka.ua

Кешбек на планшеты до 200 грн

Skidka.ua

Кешбек на стиральные машины до 500 грн

Skidka.ua

Кешбек на кондиционеры до 1000 грн

Skidka.ua

Кешбек на холодильники до 600 грн

Skidka.ua

Кешбек на плиты до 500 грн

Skidka.ua

Кешбек на вытяжки до 300 грн

Skidka.ua

Кешбек на духовки до 400 грн
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy