В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 7
магазины в каталоге: 3908
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


Отримай до годинника романтичну подію! 


Спеціально до Весняних свят!В період з 24 лютого по 9 березня 2017 року кожен покупець, що придбав годинник на суму від 500 грн. отримує* сертифікат "Львівської майстерні шоколаду" (номінал сертифікату становить від 100 до 3500 гривень і залежить від вартості придбаного годинника, дивись табл. нижче). 

Акція діє в роздрібних магазинах "Секунда" та в інтернет-магазині secunda.com.ua (окрім магазинів в м. Сєвєродонецьк, Маріуполь, Кропивницький).
При купівлі годинника на суму 30001 грн. та більше видається сертифікатів на суму 3500 грн. 
*Мається на увазі надання права покупцю годинника на суму від 500 гривень придбати подарунковий сертифікат «Львівська майстерня шоколаду» (номінал сертифікату становить від 100 до 3500 гривень і залежить від вартості придбаного годинника) та одночасно отримати знижку у розмірі номіналу такого подарункового сертифікату «Львівська майстерня шоколаду» на придбання відповідного годинника в магазинах мережі ТМ «Секунда». Сума знижки може розподілятися на товари у чеку згідно облікової політики продавця. Пропозиція діє за умови купівлі товарів, що беруть участь в цій акції одночасно (одним чеком) єдиним рекламним набором (комплектом). Обмін та розірвання договору купівлі-продажу якісного товару протягом 14 днів здійснюється у випадку повернення всього рекламного набору (комплекту). 
В акції приймають участь наступні товари: наручні годинники (окрім смарт-годинників), настінні, настольні та напольні годинники, електромузикальні інструменти, барометри, ременці та браслети. 
Подарунковим сертифікатом «Львівська майстерня шоколаду» можна скористатись до 06.08.2017 року відповідно до умов, визначених на самому сертифікаті. 
У випадку, якщо акційний товар за цією акцією, приймає участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему знижку, то покупець повинен обрати на яких умовах він придбає цей товар. 
У випадку, коли на товар розповсюджується окрема знижка, сертифікат «Львівська майстерня шоколаду» видається при купівлі моделей зі знижкою 20%-40% на фактично сплачену суму та номінал сертифікату встановлюється згідно таблиці відповідності суми покупки/суми сертифікату. Якщо покупець придбав товар зі знижкою 50%-60%, він отримує сертифікат «Львівська майстерня шоколаду» номіналом 100 грн. 
Для покупців - власників картки програми лояльності діють знижки згідно Правил програми лояльності, сума покупки зараховується на баланс карти. Сетифікат «Львівська майстерня шоколаду» видається на фактично сплачену суму та номінал сертифікату встановлюється згідно таблиці. 
Покупець може скористатися знижкою -15% до Дня Народження и також отримує сертифікат «Львівська майстерня шоколаду» на фактично сплачену суму та номінал сертифікату встановлюється згідно таблиці. 
Акція не розповсюджується на спосіб оплати «Оплата частинами». 
На товар, що купується з використанням подарункового сертифіката «Секунда», подарунковий сертифікат «Львівська майстерня шоколаду» видається тільки на суму різниці між вартістю товару і номіналом подарункового сертифіката «Секунда». 
Кількість подарункових сертифікатів «Львівська майстерня шоколаду» обмежено. У випадку закінчення в конкретному магазині ТМ «Секунда» подарункових сертифікатів «Львівська майстерня шоколаду», вважається, що в цьому магазині така акція закінчилась достроково. 

В роздрібних магазинах "Секунда" в Сєвєродонецьку, Маріуполі та Кропивницькому в період з 24 лютого по 9 березня 2017 року кожен покупець, що придбав годинник на суму від 500 грн. отримує** подарунковий сертифікат "Секунда" (номінал сертифікату становить від 100 до 3500 гривень і залежить від вартості придбаного годинника).

При купівлі годинника на суму 30001 грн. та більше видається сертифікатів на суму 3500 грн. 

**Мається на увазі надання права покупцю годинника на суму від 500 гривень придбати подарунковий сертифікат «Секунда» (номінал сертифікату становить від 100 до 3500 гривень і залежить від вартості придбаного годинника) та одночасно отримати знижку у розмірі номіналу такого подарункового сертифікату «Секунда» на придбання відповідного годинника в магазинах мережі ТМ «Секунда» в Сєвєродонецьку, Маріуполі та Кропивницькому. Сума знижки може розподілятися на товари у чеку згідно облікової політики продавця. Пропозиція діє за умови купівлі товарів, що беруть участь в цій акції одночасно (одним чеком) єдиним рекламним набором (комплектом). Обмін та розірвання договору купівлі-продажу якісного товару протягом 14 днів здійснюється у випадку повернення всього рекламного набору (комплекту). 
Акції не сумуються. У випадку, якщо акційний товар за цією акцією, приймає участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему знижку, то покупець повинен обрати на яких умовах він придбає цей товар. Для покупців - власників картки програми лояльності діють знижки згідно Правил програми лояльності, сума покупки зараховується на баланс карти. Якщо покупець використовує право придбати товар зі знижкою по програмі лояльності - Сетифікат «Секунда» не видається. 
Подарунковим сертифікатом можна скористатись протягом року відповідно до умов, визначених на самому сертифікаті. Кількість подарункових сертифікатів "Секунда" обмежено. У випадку закінчення в конкретному магазині ТМ "Секунда" подарункових сертифікатів "Секунда", вважається, що в цьому магазині така акція закінчилась достроково. В акції приймають участь наступні товари: наручні годинники (окрім смарт-годинників), настінні, настольні та напольні годинники, електромузикальні інструменти, барометри, ременці та браслети.

ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 2.8/5 (6 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Pokupon

Что входит в стоимость сертификата? Предполетная подготовка, инструктаж. …

Pokupon

С купоном вы получаете до 70% скидки на...

Pokupon

Компания ”Shokopack” специализируется на розничной продаже шоколадных подарков...

Заказал удилище - тубус в подарок!

Детали на странице. Промокод: Не нужен

Pokupon

BRAIN Computers - это поставщик техники и решений...

Pokupon

3Д-фотосветильник - это нехитрое устройство с фотографией и...

Pokupon

Компания ”Shokopack” специализируется на розничной продаже шоколадных подарков...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy