В Киеве сегодня:
распродажи, акции, скидки: 10
магазины в каталоге: 3908
дисконт карт: 231
Главная Скидки Магазины Дисконтные карты Торговые центры Бренды Добавить акцию О нас Новости Реклама
Купить онлайн:
Товары онлайн


50 000грн. на шопінг від ТРЦ "Ocean Plaza"


Щоб стати учасником акції, необхідно зробити покупки в магазинах ТРЦ (крімкрім гіпермаркету «Ашан») не менш ніж 1100грн., пред’явити чеки, які відповідають умовам участі у акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати наклейки. Зібравши 5 акційних наклейок на реєстраційній картці, та заповнивши анкету, учасник має право приймати участь у розіграші головного призу.
 
Для отримання наклейки учасник має зареєструвати чек, заповнивши анкету, що містить особисту інформацію учасника та детальну інформацію про покупку.
Картка учасника повинна мати 5 акційних наклейок отриманих за покупки на кожному з наступних поверхів ТРЦ на суму не менше вказаної:
 
-1 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 200 грн.
0 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 200 грн.
1 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 300 грн.
2 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 300 грн.
3 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 100 грн.
 
або зробити покупку у Золотому Кварталі (ювелірний квартал ТРЦ «Оушен плаза») на суму від 1 500 грн. та отримати всі 5 наклейок відразу.
Акція триватиме до 22:00:00 годин 23.11.2013 включно!
 ТРЦ "Ocean Plaza" дає можливість виграти 50 000грн. на шопінг
Офіційні умови Акції (далі – Офіційні умови)
 
1. Організатори акції                                            
 
1.1. Замовником рекламно-маркетингової акції «50 000 грн. за шоппінг» (надалі - Акція) виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ТПС Нерухомість Київ», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Горького, 176.
 
1.2. Організатором Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Рекламне агентство «МА Україна», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Ігорівська, 1/8, літера «Д»
 
Замовник та Організатор надалі окремо іменуються «Організатор», а разом – «Організатори».
 
2. Територія проведення, тривалість Акції і акційна продукція
 
2.1. Акція (далі – Акція) проводиться на території ТРЦ «Оушен Плаза», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Горького 176 (далі – ТРЦ) і триватиме з 10:00:01 годин 10.10.2013до 22:00:00 годин 23.11.2013включно (надалі – Період проведення Акції).
 
3. Продукція, що бере участь в Акції
 
3.1. В Акції беруть участь наступні товари (надалі – Товари):
 
- в Акції беруть участь Товари усіх орендаторів ТРЦ «Оушен Плаза», крім Товарів гіпермаркету «Ашан» (надалі – Акційні Товари).
 
4. Право на участь в Акції
 
4.1. Брати участь в Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність).
 
УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (власники брендів й обслуговуючий персонал), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.
 
5. Порядок участі в Акції
 
Для участі в Акції необхідно:
 
5.1. Протягом дії Акції необхідно придбати Акційні Товари, що наведені в п. 3.1.,  на загальну суму від 1100 грн. виключно в ТРЦ «Оушен Плаза», за адресою, вказаною в п.2.1., що має бути підтверджено наявністю розрахункових документів (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків).
 
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в акції.
 
5.2. Щоб стати учасником  Акції покупцю необхідно пред’явити чеки, які відповідають умовам участі у акції, зареєструвати їх заповнивши анкету учасника та отримати наклейки. Зібравши 5 акційних наклейок на Персональній реєстраційній картці (надалі - Картка), та заповнивши анкету учасник, має право приймати участь в розіграші головного призу.
 
Для отримання наклейки учасник має зареєструвати чек заповнивши анкету, що містить особисту інформацію учасника та детальну інформацію про покупку.
 
Картка учасника розіграшу вважається такою, що має право приймати участь у розіграші за умов наявності 5 акційних наклейок отриманих за покупки Акційних Товарів на кожному з наступних поверхів ТРЦ на суму не менше вказаної:
 
-1 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 200 грн.
0 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 200 грн.
1 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 300 грн.
2 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 300 грн.
3 поверх ТРЦ «Оушен Плаза» – від 100 грн.
або зробити покупку у Золотому Кварталі (ювелірний квартал ТРЦ «Оушен плаза»)  на суму від 1 500 грн. та отримати всі 5 наклейок відразу.
 
1 чек на покупку Акційного Товару  на одному з поверхів ТРЦ дає право на отримання 1 акційної наклейки. Якщо у чеку більше ніж 1 одиниця товару, що придбані на одному поверсі ТРЦ «Оушен Плаза», вартістю від зазначеної в умовах Акції, за бажанням покупця може бути видано наклейки у кількості кратній сумі мінімальної покупки на певному поверсі ТРЦ зазначеної в умовах Акції, але вони будуть наклеєні у різні Картки, так, щоб в одній Картці було не більше 1 наклейки, що відповідає покупці на конкретному поверсі.
 
Якщо у фіскальному чеку більше ніж 1 одиниця товару та вони придбані на різних поверхах ТРЦ, вартістю від зазначеною в умовах Акції, покупцю видаються наклейки у кількості, відповідно до кількості покупок, що були придбані на різних поверхах ТРЦ, за умови відповідності до мінімальної вартості кожної одиниці придбаного товару.
 
5.3. Акційні наклейки приклеюються до Карток, що містять особисту інформацію учасника (П.І.Б., контактний телефон, тощо).  
 
Реєстрація чеків та видача наклейок здійснюється в ТРЦ «Оушен Плаза», 1 поверх, на інформаційному стенді Акції щодня по буднях та вихідних з 10:00 до 22:00. Заповнивши анкету та зібравши 5 наклейок, що відповідають покупкам на різних поверхах ТРЦ на одній Картці, учасник отримує право на участь у розіграші Головного призу Акції.
 
УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника не обмежена – учасники мають можливість заповнювати стільки Карток, скільки забажають згідно до Офіційних умов Акції.
 
5.4. До участі в Акції допускаються лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та заповнені згідно п. 5.2. та з урахуванням п. 5.5
 
5.5. Усі Картки, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Головного Призу* – Подарункової картки номіналом 50 000 грн., що відбудеться за адресою, зазначеною у пункті 2.1. 24.11.2013 р. за умови дотримання Учасниками Акції чинних Офіційних умов. Організатори попередньо повідомлять про час розіграшу шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza  та http://vk.com/oceanplaza.
 
Реєстрація Карток припиняється 23.11.2013р. о 22:00.
 
* Під Головним призом вважається право на отримання Подарункової картки номіналом 50 000 грн.
 
5.6. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на придбану продукцію, на підставі яких вони заповнювали Картки та анкети для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Оушен Плаза», адреса якого наведено в п. 2.1.
 
5.7. Організатор Акції має право вимагати у учасника Акції пред'явити покупку на Акційний товар зазначений в чеку, в будь-який момент на свій розсуд.
 
6. Проведення розіграшу Головного Призу*.
 
6.1. 24.11.2013 р. за адресою, зазначеною у пункті 2.1. відбудеться розіграш Головного Призу* – Подарункової картки. Організатори попередньо повідомлять про час розіграшу шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza  та http://vk.com/oceanplaza.
 
6.2. Визначення переможців по проведенню Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Карток учасників, що приймають участь в Акції.
 
Увага! Організатор акції зберігає за собою право змінювати механізм визначення переможця.
 
 * Головним Призом вважається товар (Подарункова картка) придбаний за 1 грн.
 
6.3. Головний Приз* поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається.
 
6.4. У разі отримання Головного Призу*, та у випадку повернення товару придбаного під час Акції за чеком, який став підставою для отримання Головного Призу*, Головний Приз* повертається разом з товаром. Тому, всі учасники розіграшу мають при собі тримати всі зареєстровані оригінали чеків, які повинні відповідати чекам, зареєстрованим в анкеті учасника під час реєстрації.
 
6.5. З моменту отримання Головного Призу* (придбання за 1 грн. переможцем), див. п.6.5. Організатор Акції не несе відповідальність за випадкове знищення чи пошкодження Головного Призу *.
 
6.6. Учасник Акції,  Картка якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Головний Приз*, буде повідомлений про це одразу в місці розіграшу. Присутність учасника Акції в місці розіграшу Головного Призу * є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу *. Якщо він відсутній у вказаний час в місці розіграшу Головного Призу * за адресою, зазначеною у пункті 2.1., участь в Акції приймають інші Картки учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Карток.
 
6.7. Учасник Акції, Картка якого буде визначена такою, що виграла Головний Приз*, пред’являє оригінал документа з  фотокарткою, що засвічує його особу, а саме - паспорт в місці розіграшу Головного Призу *. Пред’явлення оригіналу документа з  фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія) є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу *. Також, переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Акції для перевірки дотримання всіх умов Акції.
 
6.8. Особа, визначена як Переможець Акції, отримує Головний Приз* у момент визначення його як Переможця Акції, за умови пред’явлення документів (чеків), надання ксерокопії паспорту та ідентифікаційного податкового номеру за місцем проведення розіграшу (при умові відсутності заяви переможця про повернення якісного товару за чеком, який став підставою для визначення переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів»). У випадку подання переможцем (або іншою особою) заяви про повернення товару за чеком, який став підставою для визначення переможця, в строки, визначені законом та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, переможець втрачає право на отримання Головного Призу*.
 
6.9. Переможець Акції приймає Офіційні умови Акції та ознайомлений з тим, що усі податки, платежі та збори, які виникають при оформленні (реєстрації) Головного Призу* згідно чинного законодавства, сплачуються Організатором рекламно-маркетингової акції «50 000 грн. на шоппінг»
 
6.10. Переможець Акції має право отримати Головний Приз* після  підписання акту приймання-передачі Головного призу.
 
6.11. Переможець Акції зобов’язаний буде надати Організатору копію індивідуального ідентифікаційного номеру та паспорту.
 
 7. Права та обов’язки Організатора
 
7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення розіграшу та визначення Переможця. Інформацію про змінену дату визначення Переможця можна буде дізнатися на офіційному сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та http://vk.com/oceanplaza
 
7.2. Організатор не проводить повторне повідомлення Переможця про його перемогу.
 
7.3. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини.
 
7.4. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Акції з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. з причини зазначення Учасником Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий учасник Акції позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
 
7.5. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Головного призу*.
 
7.6. Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомив про це, шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza  та http://vk.com/oceanplaza .
 
 8. Прикінцеві положення
 
8.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
 
8.2. Організатор Акції не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Головного призу*.
 
8.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
 
8.4. Учасники Акції погоджуються, що у разі отримання ними Головного Призу*, передбаченого умовами Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу надання Головного призу*, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.
 
8.5. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та http://vk.com/oceanplaza. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
 
8.6. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами Головного призу*.
 
8.7. Факт заповнення Картки учасника означає надання повної згоди Учасників з усіма умовами Офіційних умов рекламно-маркетингової акції «50 000 грн. за шоппінг», а також згоду на  використання, зберігання та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором  або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
 
- Учасники ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

ОтзывыОсталось 350 символов

Рейтинг: 1.7/5 (29 Голосов)Купить онлайн
Каталог скидок
Прошедшие
Торговые центры
Голосование
Скидки на какие товары вы чаще всего ищете?


Свежие скидки

Pokupon

Что входит в стоимость сертификата? Предполетная подготовка, инструктаж. …

Pokupon

С купоном вы получаете до 70% скидки на...

Pokupon

Воспользоваться купоном вы можете c 03.05.2018 по 01.05.2019

Pokupon

С купоном вы получаете до 71% скидки на...

Pokupon

Ужин с друзьями, ланч и деловая встреча, романтическое...

Pokupon

Компания ”Shokopack” специализируется на розничной продаже шоколадных подарков...

Заказал удилище - тубус в подарок!

Детали на странице. Промокод: Не нужен

Pokupon

BRAIN Computers - это поставщик техники и решений...

Pokupon

3Д-фотосветильник - это нехитрое устройство с фотографией и...

Pokupon

Компания ”Shokopack” специализируется на розничной продаже шоколадных подарков...
Наши друзья:
Реклама на rasprodaga.ua
Условия, цены, возможные варианты...
Zara Спортмастер Карло Пазолини Oggi Интертоп Ив Роше Мобилочка Метро Benetton КЮЗ Эльдорадо Comfy